+34 619 631 397+34 609 959 333+34 922 86 26 01 info@wyspymotywacji.pl

Jeśli szukasz odpowiedniej firmy, która zorganizuje imprezy typu incentive, konferencje lub szkolenia na Teneryfie lub pozostałych wyspach archipelagu kanaryjskiego – WYSPY MOTYWACJI jest odpowiedzią na Twoje potrzeby.

  • Posiadamy poparte sukcesami, wieloletnie doświadczenie w organizowaniu imprez turystycznych dla grup w różnym formacie, jak również imprez zorganizowanych dla klientów indywidualnych
  • Zajmujemy się kompleksową obsługą całego przedsięwzięcia od pomysłu na imprezę poprzez przygotowanie optymalnego programu eventu do pełnej realizacji założonych celów
  • Każda przygotowywana przez nas impreza jest odpowiedzią na Twoje oczekiwania, zarówno pod względem atrakcji, jak i pod względem realizacji zaplanowanego budżetu. Do wszystkich imprez podchodzimy w indywidualny sposób, co jest gwarancją najwyższej jakości obsługi
  • Jako jedna z niewielu agencji podróży obsługująca turystów z Polski na terenie Wysp Kanaryjskich, posiadamy oficjalne licencje turystyczne, pakiety ubezpieczeń.
  • Współpracujemy z przewodnikami zrzeszonymi w Kanaryjskiej Izbie Turystycznej, którzy posługują się oficjalnymi tytułami „przewodnika lokalnego”

Gry zespołowe, konkursy, zdrowa rywalizacja i wspaniała zabawa to cechy, które towarzyszą każdemu eventowi organizowanemu przez WYSPY MOTYWACJI

W czasie pobytu na Teneryfie pokażemy Wam urokliwe uliczki Santa Cruz, odwiedzimy najwyższy (przez większą część roku zaśnieżony) szczyt Hiszpanii – Pico del Teide (3718 m n.p.m), a także gorące plaże El Medano, gdzie wszyscy uczestnicy imprezy będą mieli szansę zmierzyć się z windsurfingową deską oraz spróbować swoich sił we Flyboardzie.

Popłyniemy katamaranem w rejs po Oceanie Atlantyckim, podczas którego będą towarzyszyły nam delfiny i wieloryby. Dla bardziej aktywnych uczestników naszej wspólnej przygody, bardzo chętnie przygotujemy wycieczkę Jeepami w dziewicze części wyspy, loty na paralotniach czy safari skuterami wodnymi w okolicach malowniczych klifów Los Gigantes.

Dla miłośników dobrej kuchni zorganizujemy wieczorne eskapady po najlepszych restauracjach połączone z degustacją pysznych kanaryjskich win czy nauką gotowania potraw, które można zjeść tylko na Teneryfie i pozostałych wyspach archipelagu kanaryjskiego. Dla osób lubujących się w nocnym życiu, zorganizujemy nocne tournee po najlepszych klubach.

W chwili obecnej, jedyną rzeczą, która dzieli Was od przeżycia najlepszej przygody w życiu jest nawiązanie kontaktu z WYSPY MOTYWACJI.
Odważycie się?!

Na zlecenie naszych klientów organizujemy różnego rodzaju wydarzenia obejmujące kongresy, wyjazdy szkoleniowe, wyjazdy motywacyjne czy też wyjazdy integracyjne.
Przy obsłudze grup zapewniamy integrację i dobrą zabawę, jak i również możliwość przeprowadzenia szkoleń i kursów dostosowanych do potrzeb naszych klientów.
Oferujemy transfery z i do hoteli, na lotnisko czy w dowolnie wybrane przez Państwa miejsce. Zapewniamy pełny zakres usług transportowych świadczonych przez flotę autokarową najwyższej klasy.