+34 619 631 397+34 609 959 333+34 922 86 26 01 info@wyspymotywacji.pl

Ocean Atlantycki oblewający archipelag Wysp Kanaryjskich, jest niezwykle bogatym zbiornikiem wodnym. W ciągu roku w okolicach wysp przepływa blisko 30 gatunków wielorybów i delfinów. Co ciekawe – niektóre z nich żyją i mieszkają wokół archipelagu, do nich należą: Calderon Tropical, delfiny butlonosy czy delfiny atlantyckie, to najczęściej spotykane ssaki na wodach terytorialnych wysp. Woda, tropikalny klimat i powiew morskiej bryzy sprawiają, że atrakcje wodne Teneryfy są jednymi z najczęściej polecanych i wybieranych przez turystów będących na wyspach.

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników zwierząt do wzięcia udziału w rejsach katamaranami obserwacyjnymi po Atlantyku. Gwarantujemy doskonałą zabawę, relaks i niezapomniane wrażenia podczas obserwacji fauny Oceanu Atlantyckiego. Specjalnie na tą okazję wybraliśmy dla Państwa najlepsze Katamarany Teneryfy.

Katamaran Marhaba Sailing & Fun

Wypływający z portu w miejscowości Los Gigantes, kameralny katamaran, mogący zabrać na pokład maksymalnie 12 pasażerów sprawia ,że podróż jest bardzo rodzinna , klimat na statku jest jak na prywatnym charterze .

Oferujemy codzienne rejsy w czterech, różniących się od siebie, programach. Wycieczki odbywają się zarówno w godzinach przedpołudniowych (2 rejsy), jak i w porze popołudniowej (2 rejsy).