+34 619 631 397+34 609 959 333+34 922 86 26 01 info@wyspymotywacji.pl

Przejrzystość wód Oceanu Atlantyckiego oblewającego archipelag Wysp Kanaryjskich pozwala na bardzo dobrą widoczność pod wodą. Teneryfa nie była dotąd typowym miejscem nurkowym, kiedy jednak nurkowie z całego świata powoli odkrywali każdy podwodny zakątek wysp, Teneryfa, a wraz z nią pozostałe wyspy archipelagu, stały się najciekawszym miejscem nurkowym w Europie. Głównie ze względu na bardzo zróżnicowaną, liczną faunę morską.

Nurkowanie jest jedną z największych atrakcji morskich na Wyspach Kanaryjskich.

Podczas nurkowań można zaobserwować rodziny żółwi morskich, konkretnie odmianę żółwia zielonego.Tego rodzaju atrakcje są pod wodą gwarantowane. W zatoce „Turtle Bay” żółwie bawią się z początkującymi nurkami. W wodzie podczas nurkowań występują płaszczki, ławice ryb ,kalmary, krewetki i setki różnych kolorowych rybek, nie sposób się pod wodą nudzić.

Gorąco zachęcamy do nurkowania wszystkich początkujących jak i również zaawansowanych nurków z licencjami. Nurkowania odbywają się z łodzi i plaży w zależności od umiejętności i stopnia wyszkolenia. Odbywają się pod okiem polskich instruktorów. Możliwość zrobienia kursów podstawowych jak i zaawansowanych w języku polskim.