+34 619 631 397+34 609 959 333+34 922 86 26 01 info@wyspymotywacji.pl

Zamek San Miguel to imponująca budowla ok. 6000 metrów kwadratowych wykonana z żółto-szarego kamienia kanaryjskiego zwanego „canto” z 16-metrową wieżą główną. Od momentu wejścia do zamku znajdujemy się w autentycznym średniowiecznym świecie. Wejście zdobią historyczne zbroje, miecze i komody rodem ze średniowiecza. Przy wejściu powita Państwa Hrabia Don Rodrigo wraz ze swoją córką, młodą hrabiną.
Kondukt, na czele z hrabią i innymi dostojnikami poprowadzi nas do sali turniejów rycerskich, gdzie w obecności wszystkich dostojników odbywały się będą turnieje i gry rycerskie. Rycerze będą walczyć o „Palmę pierwszeństwa”.

Podczas turnieju, widzowie zasiadają wygodnie w sali bankietowej, gdzie serwowane są posiłki jak za dawnych średniowiecznych czasów, zupa, pieczony kurczak z pieczonymi ziemniakami. Pod koniec kolacji serwowane będą desery i napoje. Stoły i ławy w sali bankietowej są zbudowane z drzewa i usytuowane wokół piaszczystej areny, na której odbywają się turnieje rycerskie. Stoły rozmieszczone są w taki sposób, że z każdego miejsca jest doskonała widoczność na arenę. Sala może pomieścić do 1100 osób.

Po zakończeniu spektaklu można udać się do sali koncertowej, gdzie można potańczyć oraz posłuchać znanego zespołu muzycznego „The Drifters”.

Zamek San Miguel znajduje się zaledwie kilkanaście minut drogi z Los Cristianos czy Playa de las Americas.