+34 619 631 397+34 609 959 333+34 922 86 26 01 info@wyspymotywacji.pl

Hotel Iberostar Bouganville Playa ****

Położenie

Playa de Las Americas, na lekkim wzniesieniu, przy głównej drodze. Do pobliskiej zatoki kąpielowej ok. 250 m. W pobliżu znajduje się wiele restauracji, sklepów i tawern.

Plaża

Oddalona od hotelu ok. 250m.

Wyżywienie

Śniadania lub dwa posiłki: rozszerzone śniadanie i kolacja w formie bufetu. Do kolacji wymagany stosowny strój.

Zakwaterowanie

Łącznie 481 pokoi na 11 piętrach.

Pokoje

Dwuosobowe: posiadają klimatyzację, telefon, TV-satelitarną, wannę, prysznic, WC, sejf i mini bar (za opłatą), umeblowany balkon. Rodzinne: bocznym widokiem na morze: dla 2 os. dorosłych i 2 dzieci, identycznie wyposażone jak dwuosobowe.

Sport i rekreacja

W ogrodzie 2 baseny ze słodką wodą (1 z podgrzewaną wodą), tenis stołowy, boccia, strzelanie z łuku. Odpłatnie: bilard, siłownia, kort do squasha. Rozrywka: w ciągu dnia i wieczorami bogaty, międzynarodowy program animacyjny dla dorosłych i dzieci.

Dla dzieci

Zintegrowany brodzik, plac zabaw, mini klub (4-12 lat, w określonych godzinach), opieka (za opłatą i na zapytanie), łóżeczko.

Do dyspozycji gości

Hol powitalny z recepcją i miejscami wypoczynkowymi, restauracja z wydzieloną częścią dla niepalących, 2 bary, butiki, salon fryzjerski, kawiarnia. Sala konferencyjna (do 450 osób), taras słoneczny, bar przy basenie. Leżaki, parasole oraz ręczniki przy basenie bez opłaty, na plaży za opłatą, windy (w tym winda panoramiczna).