+34 619 631 397+34 609 959 333+34 922 86 26 01 info@wyspymotywacji.pl

Hotel Riu Arecas ****

Położenie

W nowo powstającej dzielnicy wypoczynkowej Costa Adeje, od promenady i morza oddzielony tylko hotelem Riu Palace Tenerife. Naprzeciwko hotelu mały supermarket. Sklepy i centra rozrywki znajdują się w odległości ok. 1,5 km.

Plaża

Piaszczysta, Playa del Duque, oddalona ok. 250 m.

Wyżywienie

Dwa posiłki dziennie lub pełne. Bufet śniadaniowy, m.in. produkty dietetyczne i potrawy przygotowywane przy gościach (show-cooking). Wieczorem kolacja (w 2 turach) w formie bufetów z daniami na zimno i ciepło, m.in. jedno danie wegetariańskie. Niektóre potrawy główne przygotowywane są w restauracji. Raz w tygodniu kolacja tematyczna. Dla gości rezerwujących wyżywienie pełne obfity bufet obiadowy. Na kolacji obowiązuje odpowiedni strój.

Zakwaterowanie

Nowoczesny, 5-piętrowy obiekt.

Pokoje

Ładnie urządzone, z łazienką i WC, suszarką, wykładziną dywanową, telefonem, TV, kanałem muzycznym, centralną klimatyzacją, wentylatorem sufitowym, barkiem, sejfem do wynajęcia i balkonem lub tarasem. Suity z balkonem, dodatkowym salonem, garderobą i płaszczem kąpielowym. Możliwość rezerwacji pokoju dla niepalących.

Sport i rekreacja

W ogrodzie – 2 podgrzewane baseny z wodą słodką, tenis stołowy, bilard, 2 utwardzane oświetlone korty tenisowe. Centrum urody Body Love w hotelu Riu Palace Tenerife. Kilka pól golfowych w odległości 2-15 km. Jet-ski na plaży Playa del Duque oraz wypożyczanie rowerów w ofercie miejscowych ośrodków sportowych.

Dla dzieci

Plac zabaw, oddzielny brodzik, 6 razy w tygodniu w ciągu dnia program zajęć (4-12 lat),

Do dyspozycji gości

Salon z barem i tarasem, 4 windy, restauracja z częścią dla niepalących i tarasem, salon fryzjerski, sklep z pamiątkami i butik. Taras z leżakami, matami, parasolami przeciwsłonecznymi i ręcznikami kąpielowym, bar przy basenie.6 razy w tygodniu dzienny program rozrywkowy. Kilka razy w tygodniu wieczorem muzyka na żywo i przedstawienia.

Informacje dodatkowe

Goście mogą korzystać ze sztucznej piaszczystej plaży w ogrodzie hotelu Riu Palace Tenerife, który sąsiaduje z Riu Arecas..